LINK DE ÎNSCRIERE VOLUNTARI

Voluntari ADOPTĂ INTELECTUAL UN COPIL

24.02.2021, 145 voluntari

Mulțumesc Adina Roman pentru tot ajutorul oferit:

Biologie: Ploaie Ramona – Iulia (Piatra Neamț)

Chimie: Andrei Iulia (Buzău), Ardelean Mirela (Oradea), Niculescu Elisabeta (Bucuresti), Rusu  Stefania-Florentina (Galați)

 Fizica: Anițaț Cornelia Lăcrimioara (Baia Mare), Cercel Monica (Sibiu), Dinică Daniela (Galati), Hăulică Mariana  (Vaslui), Iaurum Cristina (Rosiorii de Vede), Măcriș Cristina (Târgoviște)

Informatica: Bivol Amalia (Lereşti), Molnar Valentin (Resita)

Învățămât primar: Banu  Georgeta Mioara (Făgăraș), Berzovan  Loredana (Oradea), Blinda Diana (Chitila), Botsch Mirela-Maria (Ticușu Nou), Budică Gabriela Raluca (Râmnicu Vâlcea), Camil Luminita (Ploiesti), Dan Ana Camelia (Săpânța), Dogot Cristina (Alparea), Grozavu  Floriana-Ștefania (Călărași ), Imbri Florentina Daniela (Reșița), Necșulescu Elena (Pitești), Nicoleta Cătălina Băcan (Valea Cânepii), Păsăilă Daria (Milișauți, jud. Suceava), Pavel Georgeta (Rosiorii de Vede), Petcu Loredana Adriana (Brasov), Popișteanu Lavinia (Baia Mare), Șerban  Ionela (București), Stanica Delia(Bucuresti), Ștefănescu Carmen (Ploiești)

Istorie: Stoica Manuela (Ploiesti), Vasile Florin Marius (București )

Limba engleză: Găină Niculina (Sibiu), Lalo Sonia Maria (Cornuțel), Luncean  Mihaela (Gherla, jud.Cluj), Macelaru Gabriela (Bucuresti), Nicola Ana (Drobeta Turnu Severin), Onica  Monica Iuliana (Tecuci Galați)

Limba franceză: Botosineanu Ionela Cristina (Iasi), Brisan Monica (Iasi), Mocanu Ana (Brebu)

Limba și literatura română: Alistar Elena- Cătălina  (Eforie Nord ), Bădescu  Lacrima Johanna  (Sebeș), Brăgău Olimpia-Alina (Șimian), Chisăliță  Grațiela  (Dumbrăvița), Ciobanu Ancuța Cătălina (Iași), Ciurel-Dascalu Ionela-Claudia (Drobeta-Turnu Severin), Corbulet Ioana -Andra (Buhusi), Fildan Mihaela Ioana(Oradea), Gheorghe Bogasievici Dana (Urziceni), Gherman Cristina (Satu Mare), Grecu  Florina (Timișoara), Ivan Mihaela (Adjud), Lup Elena (Oțelu Roșu), Malvina Corina Adam (Constanta), Marcu Mara (Timisoara), Marian Raluca (Tg. Mureș ), Marinescu  Raluca Diana (Buzau ), Pavel  Elena Gabriela (Campina), Pitigoi Cerasella (Traian), Răileanu Diana (Cavadinești, jud. Galați), Tănase Jenica (Galati), Toader Monica Dorina (Oradea)

Logică și argumentare: Caulea Ioan (Fălticeni)

Matematică: Marica Mariana (Vatra Dornei), Amihalachioae  Aniela (Dorohoi), Bîzoi  Octavian (Com. Leu, Jud.Dolj), Botsch Ovidiu Rareș (Ticușu Nou), Ciausu Liliana (Braila), Cîju Iuliana-Georgiana (Constanța), Costea  Carmen (Targu Mures), Cotet Ionelia (Pitești), Covrig Elena Simona (Gura Humorului),  Cristiana Pop (Sanmihaiul Roman, Timis), Damian  Loredana Mihaela  (Iași), Demeter Christine (Otopeni), Diaconu Mihaela-Ionica(Focșani), Dochița  Bogdana Mirona  (Piatra Neamț ), Ghiorghitanu  Oana (Ciocârlia de Sus), Hrenciuc  Carmen  (Arad), Iconaru  Daniela (Braila), Imbri  Florentina Daniela (Reșița), Jacola Germina (Videle), Kele  Dana (Oradea), Kovacs  Georgiana (Remetea Mare), Kovacs  Georgiana (Remetea Mare, Timiș), Lapadat Marius (Motru), Lazanu Felicia (Iași), Lirca Ioana (Rastolita), Loredana Ungureanu (Iasi), Martin Carmen (Lovrin), Mocanu Daniela (Greci), Morar  Lilioara Ionica  (Mangalia ), Naghi Alina (Bucuresti), Nechifor  Alina (Iasi), Nonea Luminita (Iasi), Oianu Elena (Constanta), Piloiu Nicolae Samir Robert (Tălmaciu), Pop Dorina (Zalău), Popa Lidia (Făgăraș), Popa Lidia  (Făgăraș), Popa Florina (Satu Mare), Popa Iulia (București ), Radulescu Ioana (Clinceni), Rentea  Ioana-Andreea (Constanța), Rotaru Janina (Craiova), Rotaru  Carmen  (Roșiori de Vede), Rusu Marius Andrei (Carei), Sandra Ioana Maria  (Oradea), Stan Gabriela (Constanta), Telescu Alexandra Elena (Bocșa), Țîru Liliana Maria (Comuna Lăcusteni), Toncea Diana (Timisoara), Trașcă Iuliana (Scornicești), Truțiu Simona (Arad), Tudor Lavinia-Iulia (Onești), Vaman Georgiana-Irina (Suceava), Vereș-Panescu Mihaela-Angela (Brașov), Voiculescu Carmen-Elena (București)

Psihologie: Boruga Silvia (Constanta), Hadăr Sorina (Sibiu), Mocanu Ana (Brebu)

Sociologie: Croitor Georgeta-Victorița (Toplița)

Alte materiiBrahaș Elvira Claudia (Galați), Bulearcă (Manea) Martha Elena (București), Cremenciuc  Viorica (Pucioasa), Ilina  Lavinia (Deva), Militaru Ionela Georgiana (Brașov), Olaru Elena Monalisa (Constanta), Tucaciuc Maria (Resita), Zaharia  Adriana (Blaj)