VOLUNTARI 2021-2022 ADOPTĂ INTELECTUAL

Dacă doriți să ne ajutați, și nu sunteți înscriși în proiect sau dacă deja sunteți înscriși în acest proiect, dar nu apăreți în josul paginii, la județul dvs., vă rugăm să completați acest formular.

Este IMPORTANT acest formular deoarece pe baza lui vom aduna feed-backuri de la părinți și vom elibera adeverințe la final.

Mulțumim tuturor profesorilor voluntari în anul școlar 2021-2022 în programul  ADOPTĂ INTELECTUAL UN COPIL și tuturor coordonatorilor acestui proiect (scriși cu roșu).

De asemenea, am creat un grup de facebook doar pentru noi, e un grup închis și dacă doriți să faceți parte din el, să schimbăm opinii, impresii, îmi scrieți mesaj privat pe contul de facebook  OVIDIU BADESCU, poză cu tricou verde și îmi spuneți că faceți parte din acest proiect și pe ce materie.

În 30.01.2021 avem 182 de voluntari care lucrează cu 234 de elevi iar mailul acestui proiect este proiecte.forlife.1@gmail.com

ALBA: Cosma Cornelia, Teodora Simion, Daniela Caizer, Georgeta Badau, Niculescu Claudia-Raveca, Bădescu Lacrima Johanna, Dulău Alina Maria, Seicean Daiana, Olteanu Moldovan Rodica, 

ARAD: Șandru Cati, Mirela Aldescu, Boldeanu Aida; Lăzăruică Alina, Popescu Adriana, 

ARGEȘ: Mona Șerban, Luminița Angelescu, Vasile Sonica, Tănăsoiu-Rizon Sidonia, Grozea Daniela, Bouleanu Ana, Cigăran Costinela, Deaconu Elena, Ancu Adriana, Dincă Roxana, Prodea Adrian, Busuioc Ana Maria, 

BACĂU: Antohe Carmen, Cojocaru Ioana, Dumitrașcu Elena, Grozav Nicoleta, Tomozei Oana, Rusu Paula, Gavrilp Simona, Ciasar Violeta, 

BIHOR: Loredana Berzovan, Coste Estera-Maria, Sânziana Neșiu, Bologan Elena, Cadleț Ana Mihaela, Susan Iulia Maria, Băican Șarlota, Coteață Marinela, Frai Cornelia, Roxana Bodea, Ivan Lidia, Marian Elena, Alb Sanda-Nelica, Capotă Alina Maria, Ilieș Roxana, Frai Cornelia, Neșiu Sânziana, 

BOTOȘANI: Daria Ichim, Adumitroaie Roxana Elena, Duduc Anca, Amihalachioae Aniela

BISTRIȚA-NĂSĂUND: Hădărău Aurelia, Ganea Sanda, 

BRĂILA: Vasiliu Gabriela, Mădălina Teodorescu, Burcă Camelia, 

BRAȘOV: Loredana Petcu, Georgeta Banu, Iancău Raluca-Nicoleta, Dodea Maria, 

BUCUREȘTI: Diana Mihalache, Georgeta Deaconu, Elena-Nadia Dumitrașcu, Cornelia Bățăuș, Irina Enciu, Elisabeta Niculescu, Mădălina Crăciunescu, Radu Ruxandra, Nicolescu Camelia, Dumitru Raluca, Berari Alexandra, Cătălina Nicolin, Costea Teodora, Dumitrașcu Elena, Ionescu Marilena, Matei Elena, Popa Celesta, Radu Angela, Nicolae Laura, Stanciu Mara, Cernetchi Cornelia, Brad Oana, Mihai Nicoleta, Paladiuc Iulian, Hudac Elena, Ștefan Ana Maria, Bobeica Mariana, Chicoș Alice Elena, Cătălina Nicolin, Buzică Alina, Dumitrașcu Elena-Nadia, Anghel Crina, Manea Martha, Stanciu Georgiana, Voiculescu Carmen, Paladic Iulian, Popescu Cristina, Enciu Irina, Coica Ștefan, Ionescu Marilena, 

BUZĂU: Avram Corina, Alina Ștefănescu, 

CARAȘ-SEVERIN: Ziman Lăcrimioara, 

CĂLĂRAȘI: Anda Anciu Lăpădatu, Grozavu Floriana, 

CLUJ: Lungu Ana, Ichim Daria, Furtună Melisa Bianca, 

CONSTANȚA: Sandu Doina, Sorina Plopeanu, Minca Loredana-Maria, Nițu Alina, Bejan Mariana,  Marin Bianca-Elena

COVASNA: 

DÂMBOVIȚA: Spătaru Luminița, Costinela Cigăran, Răcășanu Rodica, Iaurum Cristina, Măcriș Cristina, Călin Gabriela, 

GALAȚI: Cristina Ciupitu, Crihana Oana, Rebenciuc Oana, Vicleanu Marcela, Calciu Katalin,  Barbatescu Nineta, Manea Mihaela, 

DOLJ: Laura Dobre, Diana Bratucu, Simion Aurora, Enache Carmen, Fira Iustina, Aurora Moldoveanu, Bîzoi Octavian, Bercu Mihăiță, Manea Maria Daria, 

GIURGIU: Buzică Alina, Tudoreanu Crenguța, 

GORJ: Andrei Jeanina Marinela, Lăcrămioara Badea, Grosu Daniela, Encescu Ana, Lozonschi Mădălina, 

HARGHITA: 

HUNEDOARA: Râpă Mihaela, Angelica Enache, Ivanik Elena-Irina, 

IALOMIȚA: 

IAȘI: Ioana Dilă, Loredana Stegaru, Elena Păduraru, Conache Alexandra, Diaconu Daniela, Ungureanu Roxana, 

ILFOV: Crina Anghel, Ene Florica Cristina, Ursu Elena, 

MARAMUREȘ: Goge Florina, Popiștean Lavinia, 

MEHEDINȚI: Claudia Dascălu, Alina Brăgău, Nistor Emanuel, Drăghici Nicoleta, 

MUREȘ: Ana-Maria Luca, Marian Raluca, Voșloban Gabriela, Bardoși Crina, Pașcanu Mihaela Elena

NEAMȚ: Dochiṭa Bogdana Mirona, Ploaie Ramona, 

OLT: Corbeanu Alexandra, 

PRAHOVA: Vasile Sonica, Irina Vasile, Mînzicu Simona, Anișoiu Beatrice, Costin Iuliana, Negulescu Ana, Vasilescu Maria, 

SĂLAJ: 

SATU-MARE: Rusu Marius Andrei;

SIBIU: Ciobanu Crenguța, Niculina Găină, Prepeliță Mioara, Botoroagă Radu, Dăncilă Simina, Gligor Aurelia, Vrînceanu Luminița, Veștimean Elisabeta Teodora, Stoica Larisa, Piloiu Robert, 

SUCEAVA: Cristina Bîndiu, Sabău Lupașc Diana, Deleanu Elena, Botnariu Mariuța, Serea Andreea, 

TELEORMAN: Burcescu Nicoleta, Gidea Mirela, 

TIMIȘ: Matei Dragoș, Cosma Emese, Pop Cristiana, Bercea Minodora Monica, Badescu Daniela, Zgriba Ioana, Tecuceanu Cristina, Matei Dragoș, Lauș Andreea, Onea Amalia, Ciceovean Clarisa Oana, Munteanu Virgil, Velcotă Viorica, Mardare Valentina, 

TULCEA: Barbu Elena, George Floroiu, 

VÂLCEA: Voinescu Costina, Crăciun Mihaela, 

VASLUI: Otilia Vîrvorea, Oana Perju, Mereuță Andreea, Șolcă Iulia, Haulică Mariana, Ungureanu Oana, 

VRANCEA: Preda Codruța, 

ERLANGEN: Martin Ioana, 

ultima poziție înscrieri 99