Vor fi trecuți voluntarii la cele mai importante evenimente iar la final numărul de ore raportat la eveniment.

An 2023

14.01.2023. Club ROBOTICS FOR LIFE (4 ore)

BĂDESCU Daniel (4 ore)

CORHA Grațiela (4 ore)

DABA Cosmin (4 ore)

DRAGOȘ Samuel (4 ore)

GLIGOR Mădălina (4 ore)

MILOTIN Rareș (4 ore)

MIUȚA Daria (4 ore)

SILADI Daria (4 ore)

 

 

An 2022

23.12.2022. Ajutor For LIFE (2 ore) 

Ciobanu Anca, Costandache Maia, Ehrmann Karina, Fercal Vlad, Perian Cezara, Szabo Otilia

17.12.2022. MUZICĂ PENTRU VIAȚĂ (2 ore) 

Adascalitei Alesia, Balamat Naomi, Bejan Raluca, Bejenariu Daria, Brăila Sonia, Caimac Alesia, Confala Claudiu, Constandache Maia, Doran Raisa, Ehrmann Karina, Fercal Vlad, Fic Daria, Gașpar Daria, Jurma Patrik, Motea Maria, Mihai Bogdan, Minda Tudor, Nitulescu Paul, Stan Bianca, Szabo Otilia, Radu Alesia, Roșca Albert, Rimer Antonia, Rimer Jasmina, Telisca Denisa, Tincu Anastasia, Toma Riana, Truta Ioana, Zmeu Teodora

24.10.2022. Treasure HUNT (3 ore)

Coordonatori: Adăscăliței Alesia, Constandache Maia, Savescu Alessia

Invitat de onoare: Chiseliță Natalia

Participanți: Albu Briana, Balasa Livia, Bejat Alexandru, Beladan Dominic, Bodan Rares, Bondariuc Ianis, Bosioc Andra, Brosbă Loredana, Buzură Greta, Caimac Alesia, Capraru Lorand, Cheles Rares, Chițan Anisia, Constantin Bogdan, Colongin Gabriela, Covianici Flavia, Cristun Alexandra, Dobra Anka, Dragota Andreas, Duma Roberta, Fercal Vlad, Filca Anca, Ghidibaca Sergiu, Goia Razvan, Goian Cezara, Goian Miruna, Huma Dennis, Ihnatiuc Alessia, Josan Răzvan, Jurma Patrick, Liuț Maia, Lungoci Sebastian, Mihailescu Maia, Mogoșin Andrei, Mucălău Lucas, Munteanu Roxana, Negovan Mihai, Popoviciu Sabina, Pitica Mario, Radu Alessia, Romanescu Rebeca, Stănescu Gabriela, Szabo Otilia, Tincu Anastasia, Turburan Andra, Truță Ioana, Toma Riana,  Urziceanu Eduard, Viașu Denisa, Voicianu Andrada

15.10.2022. WEEKEND FOR LIFE, Moldova Nouă (10 ore)

Coordonator: Stan Bianca

Adascalitei Alessia, Balamat Naomi, Bancanau Bogdan, Bejan Raluca, Brăila Sonia, Caimac Alesia, Cotoc Daria, Drăgulescu Iulia, Ehrmann Karina, Fic Daria, Gaspar Daria, Mincan Daria, Toma Riana, Vrânceanu Sara

12.08.2022. Games For LIFE, partea 3 (3 ore)

NU AM LISTA CU EI

3.07.2022. Games For LIFE, partea 2 (3 ore)

Balamat Naomi, Bejan Raluca, Brăilă Sonia, Deteșan Iarina, Ehrmann Karina, Rimer Antonia, Popa Tijana,  Nițulescu Paul, Telișcă Denisa, Vrânceanu Sara

1.07.2022. Games For LIFE, partea 1 (3 ore)

Bejenariu Daria, Borozan Iulia, Cumpănașu Bogdan, Fîc Daria, Floare Izabela, Gruia Alessia, Iordăchescu Vlad, Mincan Daria, Miuța Daria, Nandriș Alessia, Nițulescu Paul, Petrovici Bianca, Ruba Patrick, Stan Bianca, Toader Ioana

25.06.2022. Pregătire AFTER BAC PARTY (3 ore)

Floare Maria Izabela, Ruba Patrick

14.06.2022. Prezentare proiect FOR LIFE la ROTARY (4 ore)

Daria BEJENARIU,  Daria FÎC, Daria MINCAN, Irina OȘAN, Jasmina RIMER, Antonia ZIMȚA,   Teo ZMEU 

12.06.2022. Reșița 150, Concert jubiliar (3 ore)

Floare Maria Izabela, Ruba Patrick, Cumpănașu Bogdan, Milotin Rareș, Bârsan Ionuț, Oană Darian, Nicolas-Petre FERI, Sebastian GHERGHICESCU

08.06.2022. Reșița diplome voluntari (3 ore)

Floare Maria Izabela, Ruba Patrick

16-21.05.2022. WEEKEND FOR LIFE (16 ore)

Daria BEJENARIU, Teo ZMEU, Daria FÎC, Daria MINCAN,  Ariana NENIU, Antonia ZIMȚA,  Irina OȘAN

21.05.2022. WEEKEND FOR LIFE (10 ore)

Răzvan ANDRONIE, Naomi BALAMAT, Bogdan BANCANAU, Giulia BARBORICA, Raluca BEJAN, Iulia BOROZAN, Tudor BOȘCU, Sonia BRĂILĂ, Raluca CHINCEA, Robert CHIRA, Natalia CHISĂLIȚĂ, Claudiu CONFALA, Daria COTOC, Bogdan CUMPĂNAȘU, Rareș CURESCU, Samuel DRAGOȘ, Andreea DUMITRU, Mihai DUMITRU, Karina EHRMANN, Izabela FLOARE, Daria GAȘPAR, Sarah GHEORGHE, Alessia GRUIA, Vlad IORDĂCHESCU, Vlad MĂNĂILĂ, Bogdan MIHAI, Rareș MILOTIN, Mara MOCÎRȚ, Maria MOTEA, Alessia NANDRIȘ, Paul NIȚULESCU, Alex PERIAN, Adrian POPOVICI, Jasmina RIMER, Patrick RUBA, Andreea SINCULEȚ, Robert SÎRBU, Bianca STAN, Maria ȘOAVĂ, Ioana TOADER, Andrei ȚIBRU, Ștefania URDEI, Abel URSU, Sara VRÂNCEANU

20.05.2022. CONCURS FOR LIFE (2+10 ore)

Jasmina RIMER (2+10 ore)

18.05.2022. AMENAJARE CLASĂ (4+6 ore)

Robert CODILĂ (4 ore), Darius CRISTOI (10 ore), Iarina DETEȘAN (4 ore), Raisa DORAN (10 ore), Sorina GROZA (4 ore), Tudor MINDA (4+6 ore), Diana ONEL (4+6 ore), Teodora OȚELARIU (4 ore), Cristina PAPOE (4 ore), Deyan PĂUȚA (4 ore), Tijana POPA (4 ore), Antonia RIMER (4 ore), Albert ROȘCA (4 ore)

 

Voluntari FOR LIFE, 2022

ADĂSCĂLIȚEI Alesia (10+3+2 ore)

ALBU Briana (3 ore)

ANDRONIE Răzvan (10 ore)

BĂDESCU Daniel (8 ore)

BALAMAT Naomi (10+10+3+2 ore)

BALASA Livia (3 ore)

BANCANAU Bogdan (10+10 ore)

BARBORICA Giulia (10 ore)

BÂRSAN Ionuț (10+3 ore)

Bejat Alexandru (3 ore)

BEJAN Raluca (10+10+3+2 ore)

BEJENARIU Daria (16+4+3+2 ore)

Beladan Dominic (3 ore)

Bodan Rares (3 ore)

Bondariuc Ianis (3 ore)

BOROZAN Iulia (10+3 ore)

Bosioc Andra (3 ore)

BOȘCU Tudor (10 ore)

BRĂILĂ Sonia (10+10+3+2 ore)

Brosbă Loredana (3 ore)

Buzură Greta (3 ore)

Capraru Lorand (3 ore)

Cheles Rares (3 ore)

CAIMAC Alesia (10+3+2 ore)

CHINCEA Raluca (10 ore)

CHIRA Robert (10 ore)

CHISĂLIȚĂ Natalia (10+3 ore)

Chițan Anisia (3 ore)

CIOBANU Anca (2 ore)

CIOBANU Elena (16 ore)

CODILĂ Robert (4 ore)

CONFALA Claudiu (10+2 ore)

Colongin Gabriela (3 ore)

Constantin Bogdan (3 ore)

Covianici Flavia (3 ore)

COSTANDACHE Maia (3+2+2 ore)

COTOC Daria (10+10 ore)

CRISTOI Darius (10 ore)

Cristun Alexandra (3 ore)

CUMPĂNAȘU Bogdan (10+3+3 ore)

CURESCU Rareș (10 ore)

DETEȘAN Iarina (4+3 ore)

Dobra Anka (3 ore)

Dragota Andreas (3 ore)

DORAN Raisa (10+2 ore)

DRAGOȘ Samuel (10 ore)

Drăgulescu Iulia (10 ore)

Duma Roberta (3 ore)

DUMITRU Andreea (10 ore)

DUMITRU Mihai (10 ore)

EHRMANN Karina (10+10+3+2+2 ore)

FERCAL Vlad (3+2+2 ore)

Filca Anca (3 ore)

FERI Nicolas-Petre (3 ore)

FÎC Daria (16+10+4+3+2 ore)

FLOARE Izabela (10+3+3+3+3 ore)

GAȘPAR Daria (10+10+2 ore)

GHEORGHE Sarah (10 ore)

GHERGHICESCU Sebastian (3 ore)

Ghidibaca Sergiu (3 ore)

Goia Razvan (3 ore)

Goian Cezara (3 ore)

Goian Miruna (3 ore)

GROZA Sorina (4+2 ore)

GRUIA Alessia (10+3 ore)

Huma Dennis (3 ore)

Ihnatiuc Alessia (3 ore)

IORDĂCHESCU Vlad (10+3 ore)

Josan Răzvan (3 ore)

JURMA Patrik (3+2 ore)

Liuț Maia (3 ore)

Lungoci Sebastian (3 ore)

MĂNĂILĂ Vlad (10 ore)

MIHAI Bogdan (10+2 ore)

Mihailescu Maia (3 ore)

MILOTIN Rareș (10+3 ore)

MINCAN Daria (16+10+4+3 ore)

MINDA Tudor (4+6+2 ore)

MIUȚA Daria (16+3 ore)

MOCÎRȚ Mara (10 ore)

Mogoșin Andrei (3 ore)

MOTEA Maria (10+2 ore)

Mucălău Lucas (3 ore)

Munteanu Roxana (3 ore)

NANDRIȘ Alessia (10+3 ore)

Negovan Mihai (3 ore)

NENIU Ariana (16 ore)

NIȚULESCU Paul (10+3+3+2 ore)

OANA Darian (3 ore)

ONEL Diana (4+6 ore)

OȘAN Irina (16+4 ore)

OȚELARIU Teodora (4 ore)

PERIAN Cezara (4 ore)

PETROVICI Bianca (18 ore)

PAPOE Cristina (4 ore)

PĂUȚA Deyan (4 ore)

Pitica Mario (3 ore)

PERIAN Alex (10 ore)

PETROVICI Bianca (3 ore)

POPA Tijana (4+3 ore)

Popoviciu Sabina (3 ore)

POPOVICI Adrian (10 ore)

RADU Alesia (3+2 ore)

RIMER Antonia (4+3+2 ore)

RIMER Jasmina (2+12+10+4+2 ore)

Romanescu Rebeca (3 ore)

ROȘCA Albert (4+10+2 ore)

RUBA Patrick (10+3+3+3+3 ore)

SAVESCU Alessia S(3 ore)

SINCULEȚ Andreea (10 ore)

SÎRBU Robert (10 ore)

STAN Bianca (10+10+3+2 ore)

Stănescu Gabriela (3 ore)

SZABO Otilia (3+2+2 ore)

ȘOAVĂ Maria (10 ore)

TELIȘCĂ Denisa (3+2 ore)

TINCU Anastasia (3+2 ore)

TOADER Ioana (10+3 ore)

TOMA Riana (10+3+2 ore)

TRUȚĂ Ioana (3+2 ore)

Turburan Andra (3 ore)

ȚIBRU Andrei (10 ore)

URDEI Ștefania (10 ore)

URSU Abel (10 ore)

Urziceanu Eduard (3 ore)

Viașu Denisa (3 ore)

Voicianu Andrada (3 ore)

VRÂNCEANU Sara (10+10+3 ore)

ZIMȚA Antonia (16+4 ore)

ZMEU Teodora (16+4+2 ore)

An 2021

15-16.09.2021. Conferința SuperTeach Reșița (14 ore)

Alex ANGHEL, Iarina DETEȘAN, Raisa DORAN, Vlad IORDĂCHESCU, Daria Miuța, Teodora OȚELARIU, Sorina GROZA, Tijana POPA, Antonia RIMER, Ștefania URDEI, Teodora ZMEU

02-05.08.2021. Tabăra ROBOTICS For LIFE (40 ore)

Alex ANGHEL, Daria Miuța, Bianca NICOLA, Ariana GUȚU, Flavia TÂMPA, Daria COTOC, Sara VRÎNCEANU, Ștefania URDEI, Teodora ZMEU

Voluntari FOR LIFE, 2021

Alex ANGHEL (40+14 ore)

Daria COTOC (40 ore)

Raisa DORAN (14 ore)

Iarina DETEȘAN (14 ore)

Sorina GROZA (14 ore)

Ariana GUȚU (40 ore)

Vlad IORDĂCHESCU (14 ore)

Daria MIUȚA (40+14 ore)

Bianca NICOLA (40 ore)

Irina OȘAN (14 ore)

Teodora OȚELARIU (14 ore) 

Tijana POPA (14 ore)

Antonia RIMER (14 ore)

Flavia TÂMPA (40 ore)

Ștefania URDEI (40+14 ore)

Sara VRÎNCEANU (40 ore)

Teodora ZMEU (40+14 ore)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

CAPTCHA ImageChange Image